Cenas

Visas veikala MOTLEY DENIM cenas norādītas EIRO, ieskaitot PVN. Mēs paturam tiesības jebkurā brīdī mainīt cenas.

Preču cenas laika gaitā var mainīties, piemēram IZPĀRDOŠANAS laikā un kampaņu laikā. Klientiem nepienākas preces cena, kas tika maksāta preci pasūtot iepriekš, ja cena vai prece mainījusies, piemēram, ja precei iepriekš bija IZPĀRDOŠANA, kas tagad beigusies. Jaunā cena piemērojama pircēja nākamajam pasūtījumam.

Minimālā pasūtījuma vērtība ir 20€.

Piegāde

Piegādes metodePiegādes maksaBezmaksas piegāde*Piegādes veidsIzsūtīšanas dienas**Piegādes laiks***
DPD pakomāts3,95€Pakas izņemšanaPirmdiena - Piektdiena1-2 darba dienas
Omniva pakomāts4,95€Pakas izņemšanaPirmdiena - Piektdiena1-2 darba dienas
DPD Home6,95€Piegāde mājāsPirmdiena - Piektdiena1-2 darba dienas
DPD Classic6,95€B2BPirmdiena - Piektdiena1-2 darba dienas

 

*Bezmaksas piegāde pieejama tikai īpašajiem piedāvājumiem, kas ir savienojami ar izvēlēto piegādes veidu. Šobrīd piedāvājam bezmaksas piegādi, ja iegādājaties zeķes: "MOTLEY DENIM 3-PĀRI ZEĶES MELNAS"

**Nosūtīšanas dienas nozīmē nedēļas dienas, kurās preces ar šo piegādes veidu tiek izsūtītas no mūsu noliktavas. Ja pasūtījums veikts pirms pulkstens 13:00, tas tiks sagatavots izsūtīšanai tajā pašā dienā.

***Piegādes laiks nozīmē to, cik daudz laika piegādātājam aizņem pasūtījuma nogādāšana no noliktavas uz klienta norādīto adresi.

DPD pakomāts 

Omniva pakomāts 

Kad jūsu sūtījums ir piegādāts Omniva pakomātā, kuru izvēlējāties pirkuma brīdī, jūs savā telefonā saņemsiet īsziņu. Omniva jūsu paciņu pakomātā glabā 7 dienas, pēc 7 dienām tā tiek atgriezta mums.

NB! Lūdzu, ņemiet vērā! Neizdzēsiet uzreiz Omniva īsziņu, tajā ir arī ATGRIEŠANAS KODS, kas nepieciešams, ja vēlaties atgriezt pasūtījumu.

DPD Home Delivery

DPD B2B

 

Maksāšana

Paysera

Ar Paysera jūs varat norēķināties, izmantojot visus Latvijā visizplatītākos maksājuma veidus, piemēram, Swedbank, SEB, Luminor un Citadeles internetbankas. Pieejamas ir arī VISA un MasterCard.

Izpārdotās preces

Gadījumā, ja prece ir izpārdota, mēs to izņemsim no jūsu pasūtījuma, atgriezīsim naudu un nosūtīsim jums pārējās pasūtījumā esošās preces.

Nepareizi nosūtītas vai nepareizi marķētas preces

Ja esam jums nosūtījuši nepareizu preci, vai, ja prece nepareizi marķēta, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, lai apmainītu to pret pareizo preci. Ja nevēlaties nepareizo preci apmainīt, bet gan vēlaties to atgriezt un saņemt naudas atmaksu, stājas spēkā mūsu preču atgriešanas noteikumi. Ja nepareizi piegādātu preci atgriežat nesazinoties ar Motley Denim ar e-pasta starpniecību, jūsu atgrieztā prece tiks apstrādāta saskaņā ar mūsu atgriešanas noteikumiem.

Preces, kuru noliktavā nav

Dažas preces no mūsu piedāvājuma nav atrodamas mūsu noliktavā visu laiku. Šajā gadījumā tas tiek norādīts preces lapā. Pasūtījumiem, kuri satur noliktavā neesošas preces, visām pasūtījumā esošajām precēm piemērojams pagarināts piegādes laiks. Noliktavā neesošās preces, iespējams, nav atrodamas pie neviena no mūsu piegādātājiem. Ja tā notiek, mēs pircējam par to paziņojam pēc maksimums 10 dienām. Noliktavā neesošajām precēm piedāvājam tādus pašus atgriešanas noteikumus, kā precēm, kas atrodas mūsu noliktavā.

Maksimālais X daudzums vienam klientam

Precēm, kurām esam piešķīruši maksimālo daudzumu, ko var iegādāties viens pircējs, ja tiek veikti divi vai vairāk pasūtījumi ar vienādiem pircēja datiem (tāds pats vārds, adrese, telefona numurs vai e-pasta adrese), tas joprojām tiek uzskatīts par vienu pircēju un mēs paturam tiesības atcelt visus šī pircēja veiktos pasūtījumus, kuros atrodama prece, kurai uzstādīts maksimālais atļautais preču iegādes skaits.

Vecums

Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam, lai iepirktos Motley Denim.

Atcelšana

Pasūtījumi, kas pabeigti mūsu sistēmā, nevar tikt atcelti pirms izsūtīšanas. Visi pasūtījumi, kas pabeigti mūsu sistēmā tiek uzreiz nosūtīti uz mūsu noliktavu, kur tie tiek noformēti un iepakoti, un tiks piegādāti saskaņā ar šiem piegādes noteikumiem. Lai atceltu pasūtījumu, lūdzu, aplūkojiet preču atgriešanas noteikumus.

Produkts ir pievienots jūsu grozam

NorēķinātiesTurpināt iepirkšanos
Produkti