Atgriešanas reģistrācija - solis 1 no 4

Šeit Jūs varat reģistrēt preci, ja vēlaties to mums atgriezt. Jums ir jāievada pasūtījuma numurs no pasūtījuma, kura preces vēlaties atgriezt, kā arī e-pasta adrese, kuru izmantojāt veicot pasūtījumu. Lūdzu ņemiet vērā, ka šeit Jūs nevarat reģistrēt sūdzības. Lai iesniegtu sūdzību, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu atbalsta nodaļu.

Izvēlieties, kuras preces vēlaties atgriezt - Solis 2 no 4

Šeit Jums jāievada preces kuras vēlaties atgriezt, daudzumu, cik no katra apģērba veida vēlaties atgriezt un kādēļ tos atgriežat.

Izdariet atzīmi rūtiņā, preces numura un produkta nosaukuma kreisajā pusē, ja vēlaties atzīmēt, ka atgriežat šo produktu.

Pārliecinieties, ka ievadītā informācija ir precīza - Solis 3 no 4

Pārliecinieties, ka zemāk redzamajā sarakstā ievadītās preces ir tās, kuras vēlaties atgriezt. Pārliecinieties, ka izvēlētais preču daudzums ir pareizs. Ja nepieciešams veikt kādas izmaiņas, atgriezieties vienu soli atpakaļ. Ja viss ir pareizi, spiediet pogu "Apstiprināt atgriešanu".

Izstrādājuma nr. Produkta nosaukums Daudzums preču atgriešanai Iemesls preču atgriešanai

Nosūtiet atgriežamās preces - Solis 4 no 4

Paldies, ka reģistrējāt preču atgriešanu tiešsaitē. Tagad Jūs varat mums nosūtīt preces, kuras vēlaties atgriezt. Ja jūsu pasūtījumu piegādāja DPD: dodieties uz saiti https://www.return-my-parcel.com/DPD-EE/motleydenim un izpildiet šajā vietnē sniegtos norādījumus. Ja pasūtījums tika piegādāts ar Omniva: Pārliecinieties, ka jums ir preces atgriešanas kods, kas tika saņemts īsziņā no Omniva. Dodieties uz vietējo Omniva pakomātu un izpildiet preces atgriešanas norādījumus.  

Produkts ir pievienots jūsu grozam

NorēķinātiesTurpināt iepirkšanos
Produkti