Fleece jakas/apģērbi lieli izmēri

Šajā kategorijā atrodiet savu fleece jaka, veste vai bikses lielos izmēros. Ideāli piemērots vēsākām dienām un āra aktivitātē

Plašāka informācija
Šķirot pēc
  • Aizveriet
Izmēri 2XL-14XL
  • Aizveriet
Džemperi
  • Aizveriet
Zīmoli
  • Aizveriet
Krāsas
  • Aizveriet

Vīriešu liela izmēra fleece apģērbs: Sastāvs mājīgs un stilīgs.

Iepazīstieties ar mūsu plašo vīriešu liela izmēra vilnas apģērbu kolekciju, kas izstrādāta, lai nodrošinātu komfortu, siltumu un stilu mūsdienu vīrietim. Neatkarīgi no tā, vai gatavojaties piedzīvojumiem brīvā dabā vai vienkārši vēlaties saglabāt mājīgumu vēsās dienās, mūsu lielo izmēru vilnas jakas, vilnas vestes un vilnas bikses ir jūsu rīcībā.

1. Fleece jakas:

Atklājiet perfektu funkcionalitātes un modes apvienojumu ar mūsu vīriešu liela izmēra flīsa jaku klāstu. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, šīs jakas nodrošina izcilu izolāciju, vienlaikus nodrošinot elpojamību, tāpēc tās ir ideāli piemērotas gan aktīvai nodarbošanās, gan ikdienas valkāšanai. No klasiskiem rāvējslēdzēja aizdares modeļiem līdz moderniem modeļiem ar kapuci - mūsu piedāvājums ir piemērots dažādām vēlmēm un gadījumiem.

2. Fleece vestes:

Uzlabojiet savu slāņu spēli ar mūsu vīriešu liela izmēra flīsa vestēm. Šīs daudzpusīgās džemperu vestes nodrošina vajadzīgo siltuma daudzumu, neierobežojot kustības, tāpēc tās ir fantastiska izvēle tādām aktivitātēm kā pārgājieni, kempings vai vienkārši ikdienas darbu veikšana. Savienojiet tās ar savu iecienītāko kreklu ar garām piedurknēm vai valkājiet tās zem jakas, lai nodrošinātu papildu izolāciju vēsākā laikā.

3. Fleece bikses:

Ar mūsu ērtajām vīriešu liela izmēra flīsa biksēm, kas ir ērtas un ērtas, jūs varat uzlabot savu atpūtas apģērbu un aktīvo apģērbu kolekciju. Šīs bikses, kas izgatavotas no mīkstiem un mājīgiem materiāliem, ir lieliski piemērotas atpūtai mājās vai stilīgai sporta zāles apmeklēšanai. Elastīgās jostas saites un ietilpīgais piegriezums nodrošina ērtu piegulēšanu valkāšanai visas dienas garumā.

Mēs saprotam, ka Motley Denim ir ļoti svarīgi atrast piemērotu piegulošo izmēru, tāpēc mēs piedāvājam plašu izmēru klāstu, lai pielāgotos visiem ķermeņa tipiem. Pieņemiet aukstos laikapstākļus ar pārliecību un stilu un pārlūkojiet mūsu vīriešu liela izmēra vilnas apģērbu kolekciju, lai atrastu sev piemērotāko.

Palieciet silti, ērti un izteiksmīgi ar mūsu vīriešu liela izmēra flīsa jakām, flīsa vestēm un flīsa biksēm.

Produkts ir pievienots jūsu grozam

NorēķinātiesTurpināt iepirkšanos
Produkti