•  APĢĒRBS 2XL-8XL
 •  DŽINSI W40-W740
 •  BEZMAKSAS PIEGĀDE (SKATĪT NOTEIKUMUS)*
 •  BEZMAKSAS PREČU ATGRIEŠANA**

Atteikuma tiesības – ar BEZMAKSAS NOSŪTĪŠANU ATGRIEZTAJĀM PRECĒM**

Motley Denim piedāvā jums tiesības atsaukt pasūtījumu 14 dienu laikā. Tas nozīmē, ka 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, varat to daļēji vai pilnībā atgriezt, šo 14 dienu laikā atdodot atgriezto pasūtījumu pārvadātājam, kā paskaidrots zemāk.

Mēs nodrošinām pilnu naudas atmaksu tikai tajos gadījumos, kad preces tiek atgrieztas neizmantotā stāvoklī un kuras mums ir iespējams pārdot kā jaunas preces citiem klientiem. Preces ir jāatgriež ar visām birkām un marķējumiem, kā arī ar maisiņu. 

Zeķes ir jāatgriež tikai neatvērtā iesaiņojumā. 

Ja jūs daļēji atgriežat iesaiņotu produktu, kuru jūs iegādājāties ar daudzuma atlaidi, no jums tiek iekasēta pilna summa par tām preces vienībām, kuras paliek pie jums. Piemēram, ja prece maksā 29,95 EUR/ gab., ja pērkat tikai vienu preci, bet 24,95 EUR/gab., ja jūs vienlaicīgi pērkat 3 preces, tad atgriežot 2 preces vienības no trīs nopirktajām, no jums tiks iekasēti 29,95 EUR par to preces vienību, kuru jūs nolēmāt paturēt. 

Jā jūs atgriežat visu savu pasūtījumu, mēs jums atmaksājam visu pasūtījuma vērtību, ieskaitot citas maksas, kuras jūs mums apmaksājāt, piemēram, maksu par nosūtīšanu. 


Kā atgriezt pasūtījumu, ja tas ticis piegādāts uz Omniva pakomātu:

Ļoti vienkārši!

 1. Ejiet uz www.motleydenim.lv/atgriezt un reģistrējiet preci, kuru vēlaties atgriezt. 
 2. Iesaiņojiet savu atgriezto preci un neaizmirstiet pievienot preces atgriešanas atzīmi, lai mēs zinātu, no kura pasūtījuma šī prece tiek atgriezta. 
 3. Pārliecinieties, ka esat saņēmuši preces atgriešanas kodu, kas ar īsziņas palīdzību ir nosūtīts no Omniva. 
 4. Ejiet uz savu vietējo Omniva pakomātu un sekojiet norādēm par to, kā atgriezt preci. 
 5. Mēs jums atmaksāsim, tiklīdz saņemsim atgriezto preci, un mēs jums nosūtīsim e-pasta apstiprinājumu par atmaksu. 

Kā atgriezt pasūtījumu, ja tas ticis piegādāts uz Itella Parcel Shop/SmartPOST:

Ļoti vienkārši!

 1. Ejiet uz www.motleydenim.lv/atgriezt un reģistrējiet preci, kuru vēlaties atgriezt. 
 2. Iesaiņojiet savu atgriezto preci un neaizmirstiet pievienot preces atgriešanas atzīmi, lai mēs zinātu, no kura pasūtījuma šī prece tiek atgriezta. 
 3. Sūtiet epastu uz customerservice.lv@itella.com vai zvaniet uz +371 678 159 14, lai sarunātu atgriešanai paredzētās preces savākšanu vai piegādi. 
 4. Mēs jums atmaksāsim, tiklīdz saņemsim atgriezto preci, un mēs jums nosūtīsim e-pasta apstiprinājumu par atmaksu. 

Ņemiet vērā, ka mēs neorganizējam preču apmaiņas. Jūs nevarat atgriezt mums produktu un nomainīt to pret citu produktu. Naudas atmaksa par visām atgrieztajām precēm tiks veikta saskaņā ar šiem preču atgriešanas noteikumiem. Ja jūs vēlaties atgrieztās preces vietā iegādāties cita izmēra vai stila preci, jums ir nepieciešams veikt jaunu pasūtījumu. Šie abi pasūtījumi nav savstarpēji saistīti viens ar otru, tāpēc uz katru pasūtījumu attiecas tā brīža, kad pasūtījums tiek veikts, cenas, piegādes un preces atgriešanas noteikumi. 


**Bezmaksas nosūtīšana atgrieztajām precēm neattiecas uz precēm, kuras ir iegādātas ar atlaidēm izpārdošanas laikā. Ar atlaidēm iegādāto preču atgriešana maksās 3,95 EUR par nosūtījumu. Maksa par atgriezto preču nosūtījumu tiks iekasēta arī tad, ja sūtījumā tiks iekļautas gan pilnas cenas preces, gan arī preces, kuras nopirktas ar atlaidēm izpārdošanā. 

Par paciņām, kas tiek atgrieztas kā nepieprasītas vai kad preces saņēmējs nav bijis mājās, tiks iekasēta atgrieztās preces sūtīšanas un pakalpojuma maksa 29,95 EUR apmērā.

Motley Denim saglabā tiesības individuāli izvērtēt, kā rīkoties ar atgrieztajām precēm, uz kurām neattiecas 14 dienu atteikuma tiesības. 

Produkts ir pievienots jūsu grozam

NorēķinātiesTurpināt iepirkšanos
Produkti