Atteikuma tiesības – ar BEZMAKSAS NOSŪTĪŠANU ATGRIEZTAJĀM PRECĒM**

Motley Denim piedāvā jums tiesības atsaukt pasūtījumu 14 dienu laikā. Tas nozīmē, ka 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, varat to daļēji vai pilnībā atgriezt, šo 14 dienu laikā atdodot atgriezto pasūtījumu pārvadātājam, kā paskaidrots zemāk.

Mēs nodrošinām pilnu naudas atmaksu tikai tajos gadījumos, kad preces tiek atgrieztas neizmantotā stāvoklī un kuras mums ir iespējams pārdot kā jaunas preces citiem klientiem. Preces ir jāatgriež ar visām birkām un marķējumiem, kā arī ar maisiņu. 

Zeķes jāatgriež neatvērtā iepakojumā. 

Ja jūs daļēji atgriežat iesaiņotu produktu, kuru jūs iegādājāties ar daudzuma atlaidi, no jums tiek iekasēta pilna summa par tām preces vienībām, kuras paliek pie jums. Piemēram, ja prece maksā 29,95 EUR/ gab., ja pērkat tikai vienu preci, bet 24,95 EUR/gab., ja jūs vienlaicīgi pērkat 3 preces, tad atgriežot 2 preces vienības no trīs nopirktajām, no jums tiks iekasēti 29,95 EUR par to preces vienību, kuru jūs nolēmāt paturēt. 

Ja atgriežat visu pasūtījumu, mēs atmaksāsim jums visu pasūtījuma vērtību, ieskaitot apmaksātu piegādi. 


Kā atgriezt pasūtījumu:

Ļoti vienkārši!

  1. Dodieties uz vietni www.motleydenim.lv/atgriezt/, lai reģistrētu preci, kuru vēlaties atgriezt.
  2. Iesaiņojiet preci atgriešanai un neaizmirstiet pievienot atgriešanas kvīti, lai mēs zinātu, kura pasūtījuma prece tiek atgriezta.
  3. Ja pasūtījums tika piegādāts ar Omniva: Pārliecinieties, ka jums ir preces atgriešanas kods, kas tika saņemts īsziņā no Omniva. Dodieties uz vietējo Omniva pakomātu un izpildiet preces atgriešanas norādījumus.  
  4. Ja jūsu pasūtījumu piegādāja DPD Home Delivery: dodieties uz saiti https://www.return-my-parcel.com/DPD-EE/motleydenim un izpildiet šajā vietnē sniegtos norādījumus.
  5. Mēs jums atmaksāsim naudu 5 darba dienu laikā pēc tam, kad atgriezīsities pie mums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neveicam apmaiņu. Jūs nevarat nosūtīt preci atpakaļ mums un mainīt to pret citu preci. Visas mums atgrieztās preces tiks atmaksātas saskaņā ar šiem atgriešanas noteikumiem. Ja vēlaties, lai atgrieztā prece tiktu apmainīta pret citu izmēru vai stilu, vienkārši veiciet jaunu pasūtījumu. Šie divi pasūtījumi nav saistīti viens ar otru un to pašreizējām cenām, piegāde un atgriešanas noteikumi attiecas uz pasūtījumiem katra pasūtījuma veikšanas laikā.


**Bezmaksas nosūtīšana atgrieztajām precēm neattiecas uz precēm, kuras ir iegādātas ar atlaidēm izpārdošanas laikā. Ar atlaidēm iegādāto preču atgriešana maksās 3,95 EUR par nosūtījumu. Maksa par atgriezto preču nosūtījumu tiks iekasēta arī tad, ja sūtījumā tiks iekļautas gan pilnas cenas preces, gan arī preces, kuras nopirktas ar atlaidēm izpārdošanā. 

Par paciņām, kas tiek atgrieztas kā nepieprasītas vai kad preces saņēmējs nav bijis mājās, tiks iekasēta atgrieztās preces sūtīšanas un pakalpojuma maksa 29,95 EUR apmērā.

Motley Denim saglabā tiesības individuāli izvērtēt, kā rīkoties ar atgrieztajām precēm, uz kurām neattiecas 14 dienu atteikuma tiesības. 

Produkts ir pievienots jūsu grozam

NorēķinātiesTurpināt iepirkšanos
Produkti